Start
Władze
Historia Związku
Kolegium sędziów
Rada trenerów
Kontakt
Juniorów / Juniorów
Młodszych
Młodzików
Orlików
Galeria
Regulaminy
Wyniki
Kalendarz imprez
Wielkopolska
Próba Kolarska
Materiały do pobrania
Polecane strony
Polityka cookie
Klubów
Organizatorzy imprez
Instytucji
 

Zamknij

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce cookie

WZKol JEST ORGANIZAJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU NA RZECZ ROZWOJU KOLARSTWA, KRS: 0000053469 AKTUALNOŚCI
» Medalowe żniwa w Atenach!
Dodano: 2015-07-20

Medalowe żniwa w Atenach

/materiał opracował Piotr Szymański/

Aż dwanaście medali, w tym cztery złote, wywalczyli reprezentanci Polski podczas zakończonych w minioną niedzielę Młodzieżowych Mistrzostw Europy w kolarstwie torowym. W klasyfikacji medalowej zajęli oni wysokie trzecie miejsce, ustępując tylko Rosjanom i Niemcom.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym

Ateny, 14-19 lipca 2015 r.

medaliści z reprezentacji Polski

juniorki

Justyna Kaczkowska/złoty medal/wyścig indywidualny na dochodzenie

Daria Pikulik/złoty medal/omnium

Daria Pikulik, Justyna Kaczkowska, Weronika Humelt, Nikola Różyńska, Wiktoria Pikulik/srebrny medal/wyścig drużynowy na dochodzenie

Daria Pikulik/srebrny medal/wyścig punktowy

Julita Jagodzińska/brązowy medal/sprint

Marlena Karwacka/brązowy medal/keirin

juniorzy

Daniel Staniszewski/złoty medal/wyścig indywidualny na dochodzenie

Dawid Czubak/złoty medal/omnium

Marcin Czyszczewski, Michał Lewandowski, Mateusz Miłek/srebrny medal/sprint drużynowy

Szymon Krawczyk/srebrny medal/wyścig punktowy

Dawid Czubak, Szymon Krawczyk, Mikołaj Sójka, Daniel Staniszewski/brązowy medal/wyścig drużynowy na dochodzenie

mężczyźni U-23

Mateusz Lipa, Mateusz Rudyk, Patryk Rajkowski/srebrny medal/sprint drużynowy

 

klasyfikacja medalowa

(w kolejności ilość zdobytych medali złotych, srebrnych i brązowych oraz ich suma)

1. Rosja                      9-8-8               25

2. Niemcy                   7-5-2               14

3. Polska                     4-5-3               12

4. Wielka Brytania       4-5-3               12

5. Francja                    3-5-6               14

6. Włochy                     3-1-1               5

 

juniorki

Daria Pikulik/BCM Nowatex Ziemia Darłowska                                        

1-2-0

Justyna Kaczkowska/UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin       

1-1-0

Weronika Humelt/UKS Mróz Jedynka Kórnik                                           

0-1-0

Nikola Różyńska/ALKS Stal Grudziądz                                                    

0-1-1

Wiktoria Pikulik/BCM Nowatex Ziemia Darłowska                                  

0-1-0

Julita Jagodzińska/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/SMS Żyrardów

0-0-1

Marlena Karwacka/BCM Nowatex Ziemia Darłowska/SMS Żyrardów

0-0-1

juniorzy

Daniel Staniszewski/KKS Ciechanów/SMS Żyrardów

1-0-1

Dawid Czubak/KTK Kalisz/SMS Toruń

1-0-1

Szymon Krawczyk/KTK Kalisz/SMS Toruń

0-1-1

Marcin Czyszczewski/KLTC Konin/SMS Żyrardów

0-1-0

Michał Lewandowski/UKS Copernicus Toruń/SMS Żyrardów

0-1-0

Mateusz Miłek/Piast Szczecin/SMS Żyrardów

0-1-0

Mikołaj Sójka/KTK Kalisz/SMS Świdnica

0-0-1

mężczyźni U-23

Mateusz Lipa/ALKS Stal Grudziądz

0-1-0

Mateusz Rudyk/ALKS Stal Grudziądz

0-1-0

Patryk Rajowski/UKS Mróz Jedynka Kórnik

0-1-0

więcej »
» Sprawozdanie merytoryczne i finansowe za 2014 r.
Dodano: 2015-07-15
Pobierz:
- bilans
- informacje uzupelniajace do bilansu
- rachunek zysków i strat
- informacje ogólne
- sprawozdanie merytoryczne
więcej »
» Przełożenia
Dodano: 2015-06-24
Uwaga zgodnie z ustaleniami trenerów na szosie dla kategorii żak i młodzik obowiązują identyczne przełożenia 46x15
więcej »
» PROGRAM ROZWOJU KOLARSTWA 2015 - materiały
Dodano: 2015-05-15
Pobierz:
- zgoda rodzica
- regulamin zajec
- sprawozdanie
- oświadczenie
- umowa
- rachunek do umowy
- wzór pisma ws.szkółek
- harmonogram
- ramowy program zajęć sportowych
- dziennik zajęć
- lista uczestników
więcej »
» LICENCJA KLUBOWA 2015
Dodano: 2015-02-26
Przypominamy Pozaszkolnym Klubom Kolarskim oraz Uczniowskim Klubom Sportowym o obowiązku wyrobienie licencji na rok 2015, która uprawnia do uczestnictwa w systemie sportu młodzieżowego.
Zgodnie z regulaminem licencja przyznawana jest na rok.

Druk wniosku oraz regulamin - w zakładce materiały do pobrania
więcej »
» Kalendarz imprez na 2015 rok
Dodano: 2015-02-17
Pobierz
więcej »
» Licencje na rok 2015
Dodano: 2014-12-16
Pobierz
- wniosek na licencję zawodniczą
- wniosek na licencję dla osoby towarzyszącej
więcej »
» Wielkopolskie Rankingi
Dodano: 2014-11-10
Wielkopolski Ranking:
1) młodzika
2) młodziczek
3) żaka
4) żaczek
więcej »
» Sprawozdanie merytoryczne i finansowe za 2013 rok
Dodano: 2014-06-18
Bilans, rachunek wyników, informacja dodatkowa, sprawozdanie merytoryczne
więcej »
» Zasady Eliminacji do OOM w kolarstwie szosowym, torowym i MTB w 2014 roku
Dodano: 2014-04-25
Pobierz: szosa, tor, mtb
więcej »
» Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży w kolarstwie w 2014 roku
Dodano: 2014-04-25
Pobierz - zasady i punktacja
więcej »
» Imprezy zaliczane do wielkopolskiego rankingu młodzika i żaka w 2014 roku
Dodano: 2014-02-20
Pobierz
więcej »
» Eliminacje torowe Mistrzostw Polski + Puchar Polski - ZASADY ROZGRYWANIA
Dodano: 2014-02-15
POBIERZ
więcej »
[1]
 
Projekt i realizacja: artsolo.pl